Sommelier of the Year

Kies mee voor de Sommelier of the Year en u ontvangt een e-mail met daarin een kortingsbon waarmee u een set van 6 prachtige wijn- of champagneglazen kunt aankopen tegen een uitzonderlijke prijs

Schot Zwiesel Tritan

Vul hier uw persoonlijke gegevens in

Kies uw favoriete kandidaat (max. 5)

Hoe gaan we tewerk? U kiest uit de provincie van uw keuze (dit kunnen meerdere provincies zijn).

De kandidaat die u de beste vindt geeft u plaats 1, de volgende 2 en zo verder tot max. 5. U doet dit door de kandidaat te slepen naar de door u gewenste positie.

Indien u zich met de preselectie van de kandidaten niet kan verzoenen mag u aanvullen met een eigen kandidaat. Het systeem blijft dan hetzelfde, enkel vervangt uw kandidaat een kandidaat van de preselectie. Er is slechts één beperking de vier winnaars van vorige jaren: Pieter Verheyden - 2010 (Hof van Cleve), Joachim Boudens – 2011 (Hertog Jan) en ex aequo Andy De Brouwer – 2012 (Les Eleveurs) en Fabrice D’Hulster – 2012 (Sea Grill), Kris Lismont - 2013 (restaurant Ambrozijn, nu Modevino), Bart Lamon - 2014 (Le Château du Mylord), Yannick Dehandschutter - 2015 (Sir Kwinten), Mathieu Vanneste – 2016 (Hof van Cleve) en ex aequo Gianluca Di Taranto - 2017 (The Jane) en Cédric Thomas - 2017 (La Grappe d'Or) en Pieter Fraeyman - 2018 (Vinto) kunnen de trofee niet meer winnen en mogen niet meer worden voorgedragen.

Er kan gestemd worden tot uiterlijk 10 januari 2019. Slechts één stem per persoon.

Eigen kandidaat

    Antwerpen

    • Mauranne ADRIAENSSENS | Eyckerhof | Bornem - Hingene
    • Chafik BELGUEDHA | Hof Ter Hulst | Hulsthout
    • Toon BIERMANS | De Watermolen | Kasterlee
    • Kenny BURSSENS | InVINcible | Antwerpen
    • Glenn CAMBRÉ | dEssensi | s-Gravenwezel
    • Steve BETTE | Bij Lam & Yin | Antwerpen
    • Christophe COLLARD | Ardent | Antwerpen
    • Victor DERKS | Nuance | Duffel
    • Tom d'HOOGHE | Pazzo | Antwerpen
    • Luc DICKENS | The Bucher's Son | Antwerpen
    • Tom IEVEN | t Zilte | Antwerpen
    • Steve JOOSSEN | The Glorious | Antwerpen
    • Ludwig Aerts | The Glorious | Antwerpen
    • Wouter KEERSMAEKERS | De Schone van Boskoop | Boechout
    • Jan KERCKHOFS | La Belle | Geel
    • Jessica KLOOK | Colette | Westerlo
    • Chun Kee MAN | De Cuylhoeve | Geel
    • Cindy MERTENS | Haute Cookure & Bar Vaccin | Oostmalle
    • Anne-Sophie OPDEBEEK | Upper Roombar - The Jane | Antwerpen
    • Pieter GODTS | Centpourcent | Sint-Katelijne-Waver
    • Eva VAN DE PEER | Nathan | Antwerpen
    • Frédéric CHABERT | Dôme | Antwerpen
    • Chloé VANKEMSEKE | Upper Roombar - The Jane | Antwerpen
    • Caroline STASSIJNS | Bistrot du Nord | Antwerpen
    • Jon STALMANS | Riesling & Pinot | Antwerpen
    • Bart ADRIAENSSENS | Bart-à-Vin | Antwerpen
    • Mario MEEUWESEN | Kommilfoo | Antwerpen

    Brussel

    • Gontran BUYSE | Comme Chez Soi | Brussel
    • Luigi CICIRIELLO | La Truffe Noire | Brussel
    • Olivier DE JONCKER | Le Chalet de La Forêt | Ukkel
    • Henri DE MOL | Le Pigeon Noir | Uccle
    • Tatiana GUBER | Le Monde est Petit | Etterbeek
    • Fabian HENRION | Ventre Saint Gris | Ukkel
    • Panagiotis KOKALAS | Wine in the City | Jette
    • Sarah LACOUR | La Villa in the Sky | Brussel
    • Joy SCAIANSKI | La Villa Lorraine | Bruxelles
    • Boris LEPAGE | Winery Brugmann | Elsene
    • Glen RAMAEKERS | Humphrey | Brussel
    • Antoine LEHEBEL | Bon Bon | Sint-Pieters-Woluwe

    Henegouwen

    • Eric FERNEZ | d'Eugénie à Emilie | Baudour
    • Emilie FERNEZ | Le Faitout | Baudour
    • Bertrand FROMENT | L'Impératif - Au Domaine D'Arondeau | Roucourt (Péruwez)
    • Philippe GENION | SAKA 20 BaraWineShop | Marchienne-au-Pont
    • Carlo ZECCHIN | Les Gourmands | Blaregnies

    Limburg

    • Sanne DIRX | Cuchara | Lommel
    • Aagje MOENS | Magis | Tongeren
    • Thijs VAN SAMBEECK | La Source | Lanaken (Neerharen)
    • Rob VANDEBEEK | Slagmolen | Opglabbeek
    • Karoline JUVYNS | 6 Zinnen | Hasselt

    Luik

    • Alexandre BEMELMANS | La Villa des Bégards | Embourg
    • Claude COUSIN | Le Coq aux Champs | Soheit-Tinlot
    • Cédric DEBLANDRE | Hostellerie Lafarque | Pepinster Goffontaine
    • Sylvia FAUCHET | Philippe Fauchet | Saint-Georges-sur-Meuse
    • Carina HECKERT | Zur Post | Sankt-Vith
    • Marie-Charlotte PORTOIS | La Menuiserie | Waimes
    • Pierre THIRIFAYS | Arabelle | Marchin

    Namen

    • Jacky BUCHET | Au Sanglier des Ardennes | Oignies en Thiérache
    • Michel DE MUYNCK | L'Eau Vive | Rivière-Profondeville
    • Antoine DUBOIS | Hostellerie Gilain | Sorinnes
    • Daniele STICCA | Au Tour du Vin | Eghezee
    • Laurent LEBRUN | Chai Gourmand | Gembloux
    • Catherine MATHIEU | Pépite Cave à Manger | Namur

    West-Vlaanderen

    • Valerie BERTELOOT | Goffin | Sint-Kruis Brugge
    • Katrijn BLONDÉ | Markt XI | De Haan
    • Tom CLOET | Bistro 't Verschil | Hooglede (Gits)
    • Dries CORNEILLIE | De Jonkman | Brugge
    • Charlotte CRUL | Cuines33 | Knokke-Heist
    • Mira DE BUYSSCHER | Blend Wijnbar/Wijnwinkel | Brugge
    • Lisa DE CLERCK | t Jong Gerecht | Brugge
    • Gilo DE COOMAN | La Durée | Izegem
    • Tori DE CUYPER | Mondieu | Koksijde
    • Luk DE ROOZE | Blend Wijnbar/Wijnwinkel | Brugge
    • Sharon DE VOLDER | Vol-Ver | Marke
    • Sofie DELBEKE | Restaurant Beudaert | Kortrijk
    • Elias DEPESTEL | Blend Wijnbar/Wijnwinkel | Brugge
    • Kees DOBBELAER | Blend Wijnbar/Wijnwinkel | Brugge
    • Casimir DUSART | Riesling & Pinot | Brugge
    • Carine HOEDT | Merlijn | Beselare
    • Hilde JONCKHEERE | Riesling & Pinot | Brugge
    • Georgios KATSOUROS | Le Mystique | Brugge
    • Peter LALOO | Rock Fort & Bar Salon | Brugge
    • Kenzo LAUWEREINS | Vlass | Middelkerke
    • Maria MOLL | Hertog Jan | Zedelgem
    • Frederik NERINCKX | Boury | Roeselare
    • Laurent OLIEUX | Messeyne | Kortrijk
    • Muriel RAVELINGIEN | Le P'tit Coeur | Sint-Eloois-Vijve
    • Tom SMET | Castor | Beveren-Leie
    • Rik VAN MOORHEM | Den Gouden Harynck | Brugge
    • Henk VAN OUDENHOVE | Sans Cravate | Brugge
    • Frederiek VANDENBERGHE | Hobo's | Waregem
    • Karel VANDEVOORDE | Hostellerie St-Nicolas | Elverdinge
    • Dieter VERCRUYSSE | Ter Leepe | Zedelgem  
    • Stijn VERMEULEN | Bartholomeus | Knokke-Heist
    • Vincent WILLEKENS | Le Fox | De Panne
    • Anke DE SCHRYVER | Marcus | Deerlijk
    • Marieke MOYAERT | Schatteman | Hertsberge
    • Dieter RYCKEBOCH | Sel Gris | Duinbergen

    Oost-Vlaanderen

    • Robby BACCAERT | t Korenaer | Nieuwkerken
    • Stefaan CAMERLINCK | De Ceder | Kruibeke
    • Aurélie CHARELS | San Gent | Gent
    • Tijs COESSENS | Les Abris | Oombergen (Zottegem)
    • Inge CRUL | Brasserie Tanderus | Nokere
    • Paul-Henri CUVELIER | Paul de Pierre | Maarkedal
    • Bruno DE WILDE | Roosenberg | Waasmunster
    • Bernard DE WITTE | Benoit & Bernard De Witte | Ouwegem
    • Sara GYSELS | De Verborgen Tuin | Geraardsbergen
    • Tom HAES | Restaurant Bachtekerke | Bachte-Maria-Leerne
    • Nicolas NEYT | De Lozen Boer | Lochristi
    • Herbert ROBBRECHT | Herbert Robbrecht | Vrasene
    • Ann STEVENS | d'Oude Pastorie | Lochristi
    • Bernard VAN POUCKE | Bistro Marron | Deinze
    • Lisa VANDERSTRAETEN | d'Oude Pastorie | Lochristi
    • Lies VANZIELEGHEM | Hostellerie L'Esco | Wetteren
    • Hendrik VERNIERS | Brasserie Latem | Sint-Martens-Latem
    • Martine VERSPECHT | Herbert Robbrecht | Vrasene

    Vlaams-Brabant

    • David AERTS | Tafelrond - The Fourth | Leuven
    • Thomas BOGAERTS | Couvert Couvert | Heverlee
    • Céline CASTEUR | Sir Kwinten | Lennik
    • Iris DE MEESTERE | Arenberg | Heverlee
    • François DIDDEN | De Proosdij | Diest
    • Evangelos TRIANTOPOULOS | Le Grill aux Herbes d'Evan | Wemmel
    • Jori VAN GINDERDEUREN | Brasserie Julie | Sint-Martens-Bodegem
    • Benjamin VASSEUR | Alain Bianchin | Jezus-Eik
    • Noël NECKEBROECK | Kasteel Diependael | Elewijt
    • Luc ROELANDT | t Land aan de Overkant | Heverlee
    • Kristof UYTTENDALE | Spaans Dak | Oud-Heverlee

    Waals-Brabant

    • Valerie MEYERS | Philippe Meyers | Braine-l'Alleud
    • Gaetan POELS | Divino Gusto | Nivelles
    • Domenico VITTO | Un Altro Mondo | Wavre
    • Americo SERFILIPPI | L'Opera | Waterloo
    • Emmanuelle GASPARD | Maison Marit | Braine-l’Alleud
    • Stéphanie VOLCKAERTS | L'Amandier | Genval

    Luxemburg

    • Thierry COLLARD | Le Château de Strainchamps | Fauvillers
    • Stéphane DARDENNE | La Table de Maxime | Paliseul
    • Antonin GAUTHRIN | Restaurant L'Espelette | Weyler
    • Remy GILON | Le Cor de Chasse | Wéris
    • Jurgen SCHEURS | Au Comte d'Harscamp | Rendeux
    • Aurélien PEX | Le Moulin Hideux | Noirefontaine
    • Olivia SAUVAGE | La Fleur de Thym | Houffalize
    • Monia AOUINI | La Grappe d'Or | Torgny

    Sleep uw favoriete sommelier(s) naar de gewenste plaats ...